Адміністрація навчального закладу

/Files/images/Бесчасна.JPGБесчасна Людмила Андріївна - тямущий педагог, креативний організатор учительського колективу, мудрий порадник батьків.

Працює в школі з 1976 року, посаду директора обіймає з 2003 року. Професійне кредо: "Освіта - найвеличніше з усіх земних благ, але тільки тоді, коли вона найвищої якості, інакше вона абсолютно даремна". Прагне створити ідеальну команду, члени якої працювали б як годинник, володіли ініціативою, почуттям відповідальності, високою працездатністю. Школа має позитивний імідж: є переможцем обласного конкурсу - захисту сучасної моделі навчального закладу - "Школа сприяння здоров'я".

/Files/images/Константинова.JPG

Константинова Валентина Йосипівна

Заступник директора з навчально - виховної роботи, за фахом вчитель української мови і літератури, кваліфікаційна категорія - вища, звання - "вчитель - методист". Стаж педагогічної роботи - 39 років. На посаді заступника директора працює з 2000 року. Мета роботи: підтримка ділового тонусу вчителя, допомога в подоланні труднощів, відкриття шляху до пошуку ініціативи і творчості. Педагогічне кредо: "Не вчи дерево рости, а створюй умови для його росту." Девіз: "Творчості, як і будь-якої діяльності, можна навчитися."

/Files/images/Будикіна.JPGБудикіна Ріта Вікторівна

Працює в школі з 1988 року, посаду заступника директора з виховної роботи обіймає з 2003 року. Педагогічне кредо: "Учень - це факел, який треба запалити". Проблемна тема: "Розвиток пізнавальної активності учнів на уроках математики шляхом впровадження інтерактивних технологій".

Кiлькiсть переглядiв: 89

Коментарi